Komunikat dot. obiektów OSiR

Komunikat dot. obiektów OSiR

Drodzy Klienci,
na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020r. do dnia 27 grudnia br. obowiązuje zakaz prowadzenia działalności basenów, siłowni oraz klubów fitness. W związku z tym, przypominamy, iż nadal pozostaje zamknięta kryta pływalnia „Na Fali”, a także zlokalizowane w jej budynku siłownia, sauny i solarium. Poza tym, również do 27 grudnia tego roku, zawieszone zostają zajęcia nauki pływania, aqua aerobiku oraz zajęcia fitness.


Jednocześnie zapewniamy, iż terminy ważności wykupionych e-kart i karnetów zostaną odpowiednio przedłużone po otwarciu naszych obiektów. Zatem każdy z Państwa będzie mógł wykorzystać zgromadzone na e-karcie środki lub wykupione zajęcia.

Mając świadomość tego, jak ważna jest aktywność fizyczna, zachęcamy do korzystania z obiektów Ośrodka, które nadal pozostają czynne:
-Kręgielnia przy ul. Strzeleckiej 27
-Stadion miejski (bieżnia lekkoatletyczna i boiska) przy ul. Sportowej 1
-Kort tenisowy przy ul. Sportowej 1
-Orlik przy ul. Słowackiego - wyłącznie dla klubów sportowych, pod opieką trenerów;
-Boisko o nawierzchni sztucznej przy ul. Górnej - wyłącznie dla klubów sportowych, pod opieką trenerów.


W tym trudnym czasie, można również uczestniczyć w nieodpłatnych zajęciach fitness prowadzonych online (szczegóły na profilu FB Progress Fitness OSiR). 


Niezmiennie mecze piłkarskie, treningi piłkarskie, treningi lekkoatletyczne będą odbywać się bez udziału publiczności.


Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB oraz strony internetowej. Będą się tam pojawiać najnowsze wiadomości dotyczące funkcjonowania naszych obiektów.


Liczymy na Państwa zrozumienie. Sytuacja z pewnością nie należy do komfortowych, ale pamiętajmy, iż podjęcie pewnych kroków w obecnych okolicznościach było konieczne. Dbajmy o siebie i innych! 

Reklama


Partnerzy